שופינג, עיניים

Eye Shopping למובטלים

לעזאזל, לקחה לי שעה של בילוי מחוץ לכתלי ביתי בשביל להבין שנדפקנו. הקיץ הישראלי שב ואין שום דבר שאפשר לעשות בעניין הזה. מה שכן, אדם אופטימי שכמותי (וכראייה, אני מובטלת ומחייכת) מוצא את החיובי בכל סיטואציה מסריחה (ואם כמוני אתם נוסעים במוניות שירות אתם יודעים שהיא באמת מסריחה). אז הפעם במדור השופינג למובטלים אני מציגה מבחר מניפות. כבר שנים שאני חושבת שמניפה היא כמו משקפיים, תיק או כל אביזר שימושי אחר שאין סיבה לא לקשט איתו כל אאוטפיט (בטח בקיץ כשלוק השכבות האהוב עליי לא פרקטי יותר).

אבל חוץ מאביזר אופנה, למניפה יש היסטוריה די מגניבה אם לוקחים את הזמן לקרוא עליה (אני מובטלת, יש לי זמן, סתם ככה למקרה שמישהו מכם שכח). בצרפת של איזו מאה ישנה, נהגו לדבר באמצעות סימני מניפה. סימנים כמו "פתוחה להצעות" (מניפה פרוסה מונחת על השולחן), "תפגוש אותי בשעה X" (לפי מספר השלבים שהעלמה פותחת במניפה), או "לא מעוניינת" (מניפה סגורה נוגעת בקצה החיצוני של הגבה).

אני חושבת שבעידן של קשרים דיגיטליים, גם ככה איבדנו את היכולת לתקשר פנים אל פנים, אז למה שלא נקבע טקסי חיזור מניפתיים? 

לא? שום סיכוי!? טוב... אז רק אופנה אם ככה...

האתר הלא ממש מעוצב הזה עושה משלוחים לישראל, ולמרות שהוא נראה רע, תוכלו למצוא בו מניפות די מגניבות. מניפה אחת עולה דולר, אבל אם קונים בכמויות אז המחיר יורד ואפשר להתחלק בדמי המשלוח. חוץ מזה, למה להסתפק רק בצבע אחד?

אם יש לכם פלר, או שאתם דראג קווין, נסו את הקולקציה הנוצתית ב-6 וחצי דולר היחידה:
ויש גם את האופציה הפחות נוחה, אבל מאוד אפקטיבית בעוצמת הרוח שהיא מספקת:מניפת העץ הפשוטה היא הבחירה האופנתית שלי. היא מתאימה גם לזכרים הומופובים וגם על פי צו האופנה היא בצבע טבעי. מה גם שהיא עושה הרבה רוח ולא נקרעת או נשברת מהר מדי. 1.10 דולר וזה שלכם. 

אבל הכי חשוב, 
אם אתם רואים אדם ברחוב שחם לו, תנו לו נפנוף קומפלימנטרי... אולי הוא מובטל, ששונא את הקיץ... אולי עשיתם לו את היום?

נשיקה חיבוק,
נערה אובדת


תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה