ג'סטין שיטר

די, באמת שנמאס לי מג'סטין ביבר. בין אם הוא לא יודע מה זה גרמניה, או שהוא מכריז על קים קרדשיאן כעל החברה שלו, או שהוא נתקע עם המצח בדלת מסתובבת, או שהוא נותן נשיקה לאיזו ילדה בת 3 שמזמרת את המילים ההו-כה-מורכבות לשיר ההו-כה-מטופש שלו שגרם לי לאבד את מעט הכבוד שנשאר לי ללודקריס. די. הילד הזה הוא השטן. הוא מה שהיה קורה אם האיש בשחור היה מצליח לעזוב את האי ולחזור לעולם האמיתי. הוא מקור כל הרשע. הוא הוא לוציפר. והוא עושה את הדבר השנוא עלי ביותר בכל תולדות הבידור האמריקאי - הוא מתנהג כפול לגילו. לא, זה לא מגניב שילד שעדיין צריך לבקש רשות מאמא לצאת עם חברים מתנהג כאילו הוא משגל בנות על בסיס קבוע. ואז הוא עושה עוד דבר, שהוא הדבר השני השנוא עלי בכל תולדות הבידור האמריקאי - הוא מדבר כאילו הוא ניגר שגדל בברונקס רק בגלל שהוא מסתובב עם אשר. אם עוד פעם אחת אני אשמע אותו אומר A'aight במקום Alright אני.... אני פשוט אתעצבן עוד יותר. הוויגריות הזאת הולמת אך ורק מחוץ לגבולות ארה"ב ומותרת לעלי ג'י בלבד (וכן, גם לג'יימי קנדי אסור). 


איזה ילד מעצבן!

ואז, כאילו כדי לעלות לי על העצבים העדינים אפילו עוד, הילד המעפן הזה (שאפילו לא ממש יודע לשיר), מועמד לפרסי ה-BET (ערוץ שראשי התיבות שלו הכי מילוליים שאפשר - בלאק אנטרטיינמנט טלוויז'ן!!!) בתור האמן החדש של השנה. איי מין, רילי?!? עזבו את זה שהוא לכאורה עושה אר נ' בי ותנסו להראות לי מעריצה שחומת עור אחת בקהל. 

ועכשיו המקולי קלקין הזה פולש לי לאחד הטקסים האהובים עלי משחר הימים, טקס פרסי הקולנוע של MTV שישודר ב-6 ביוני. בחיית, לא מספיק שלקחו לי את הסדרות האהובות מלוח השידורים, עכשיו אתם עושים לי את זה?


עזיז אנסרי שמנחה את הטקס הוא קומיקאי מוכשר, אבל כל בדיחה עם ביבר הפכה מזמן לשחוקה כמו מחיצת האף של לינדזי לוהאן. וכראייה צירפתי את אחד הקדימונים לטקס בהשתתפות האפרוח המגוחך הזה. אני רק מקווה שבזמן הטקס יצלבו את הדבר הזה חי על הבמה, ואם לא, אז לפחות שיישב בשקט בכיסא שלו.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה