זאת בריטני, כלבה

היום ביליתי יותר שעות משחשבתי במשרדי קריית הממשלה. מעבר להחלקת האצבע על הסורק האלקטרוני שמסרב לזהות את האצבע המורה שלי, שמתי פעמי אל משרד הפנים בנסיון להיות ילדה טובה להורי ולסדר עבורם כמה עניינים. מספרי בתור: 03. זה היה מנחם, אם המספר שהופיע על הצג לא היה 954 (משמע, צריך לעשות סיבוב של אלפייה בשביל שבכלל יתקרב תורי). מיואשת, צעדתי אל עבר דוכן המזון וכעבור קפה שרוף וסנדוויץ' חמצמץ הגיע תורי. מיותר לציין שיצאתי עם עצבים רותחים וידיים רועדות (מה גם שפרקתי מעט מעצבי על "נותנת השירות" באשנב, שלא כיאה לי בכלל).

אבל היות ואני אוהבת להישאר אופטימית, מצאתי מצב רוח מחודש בחולצה שלבשה האשה הזו בתמונה. לא ממש היה נעים לי לצלם מקרוב, אבל אם תסתכלו קרוב מספיק, תראו שעל החולצה (וגם מקדימה, בענק) מופיע הדפס של נסיכת הפופ בריטני ספירס. אין לי שום דבר שיפוטי להגיד על זה מעבר לחדווה ולשמחה שהחולצה עוררה בי ברגעי התור הקשים. ואולי בכל זאת, אשפוט קצת ואתהה מאיזה גיל ומעלה אסור ללכת עם חולצות מודפסות של כוכבות פופ. או חולצות מודפסות בכלל... אבל רק קצת שיפוטיות... זהו.


וזאת התמונה בשלמותה:נשיקה חיבוק נשיקה חיבוק,
או סםסם (שזה ה-XOXO החדש)
נערה אובדת

תגובות

  1. מילא בריטני ספירס, אבל שום מילה על זה שהבחורה עומדת ומדברת עם הארלי (א.ק.א הוגו)??? יכול להיות שהיא בעצם מיועדת וכל זה קרה מול עינייך ולא שמת לב...

    השבמחק
  2. אם לג'ייקוב יש תכניות בשביל זאתי, אז אני עם האיש בשחור...

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה