בונוס בוקר

אז אני לא מעריצה גדולה של אמינם. אני מחבבת אותו לפרקים, שומרת לו חסד על קריירה מוצלחת בעבר ומעריכה אותו בתור ראפר טוב שהפלואו שלו מושלם והחריזה שלו מקורית ומעניינת. אבל אני לא מעריצה גדולה.

בספטמבר הקרוב אני אשב שורה ראשונה מעל הדשא באצטדיון של הניו יורק ינקיז בברונקס ואצפה ב-2 הופעות בכרטיס אחד. קודם אמינם ואחר כך, הסיבה האמיתית שלשמה אגיע לברונקס, ג'יי זי. זאת היתה מתנת ה"יש לי עבודה" שלי.

מאז אני עושה רענון זיכרון מדי פעם עם שאפל של אמינם באייפון, והאזנה לאלבומים שקצת פחות היה לי חשק להאזין להם בשלמותם. והנה היום, או שזה היה אתמול, יצא הקליפ החדש של אמינם ל"Love The Way You Lie" כשהוא מארח את ריהאנה, ולא סתם.

השיר הזה כולו סביב התמה של מערכת יחסים אלימה, פיזית ורגשית (רמז רמז, ריהאנה וכריס בראון), ולאו דווקא חד כיוונית, ובתמונה הגדולה מזכיר קצת את "סטן" (אבל לא מגיע לקרסוליים שלו). בקליפ מתארחים דומיניק מונהאן ("שר הטבעות" אבל בעיקר "אבודים" בתור צ'רלי) והמגה בייב מייגן פוקס, שגם תרמה את המשכורת שלה למעון לנשים מוכות.

פאוזה לריכוך האווירה, מייגן פוקס


לא הנימה הכי "פאן" לסוף השבוע, אבל קליפ מעניין באווירה הקודרת יותר של אמינם, בה בסופו של דבר הוא מוצלח יותר מאשר הדאחקות המעפנות שלו.


וכדי לאזן לכם את הבאסה של הקליפ האחרון, כמיטב המסורת הטרייה של ימי שישי, קבלו יצירת מופת לבית Funny or Die, הפעם בכיכובה של אווה מנדז (עוד מגה בייב) וקלטת הסקס שלה.. באנגלית (Sex Tape) הבדיחה נשמעת יותר טוב.


פאוזה להרמת האווירה עוד יותר, אווה מנדז

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה