לחם, אבטלה!

כבר אמרתי לא אחת שמאז שהתחלתי לעבוד, זה לא גרם לי להפסיק לאבוד, ואני לא חושבת שזה יפסיק אי פעם. יותר מזה, מאז תקופת האבטלה שלי השלמתי סופית עם העובדה שתמיד אהיה אבודה. וכמו שהמילה "אבטלה", על כל תכונותיה השליליות, הפכה עבורי למילה נפלאה שמסמלת חופש, כך גם המילה "אובדת", הפכה בשבילי למציאה עצמית בלתי פוסקת. אבל לפני שתחשבו כולכם שהצטרפתי לכת המקדשת את משמעויות השפה או משהו (אם יש כזאת, אז נועם חומסקי הוא הישו שלה), אני אסביר למה אני מתכוונת.

מחר, זהו היום האחרון שלי בעבודה הנוכחית והחל מיום שישי הקרוב אני שוב מובטלת! זאת אומרת עד תחילת החודש הבא, אז אתחיל את עבודתי החדשה כעורכת אתר Flix. נכון, זה לא חצי שנה על הספה או בים, אבל אם חושבים על זה, גם ככה עוד מעט חורף ובמצבי התעסוקתי אני בוחרת להודות על השבוע הזה ולנצל אותו עד תום (למרות שכן, בעולם מתוקן היינו זוכים לעבוד חצי שנה ובחצי השנה שאחריה לצאת לחופשה בתשלום).

אז בשבוע הקרוב, אתם מוזמנים שוב, כמו פעם, להיתקל בי בשעות הצהריים, לחגוג איתי עד אמצע הלילה ולצ'וטט איתי בפייסבוק, טוויטר וכו' כאילו אין לי עבודה על הראש (כי אין לי!). אני מצדי אוכל לסמס לכם "ערים?" בשתיים בצהריים, או "איפה?" כשברור לי בוודאות שאתם בעבודה. סתם ככה, כי כשאתם תהיו בחופש, אני לא אכעס כשתעשו את זה לי..

באשר לתכניותיי לשבוע הקרוב, אני חשבתי שזה הזמן להדביק פערים בברייקינג באד, לקראת העונה הבאה... אם יש לכם הצעות אחרות, אתם מוזמנים לחלוק אותן עמי... 

לחיים!


בברכת אבטלה נעימה לי, 
וגם נשיקה חיבוק נשיקה חיבוק,
נערה אובדתתגובות

 1. בום!
  זה אומר שדורי פותח בלוג נער אובד אגב?
  סםסם, נערה ערה

  השבמחק
 2. דורי הוא לא נער, הוא גבר :) ולא... זה אומר שהוא moving on up.

  סםסם! חגיגות בסופ"ש

  השבמחק
 3. עכשיו תוכלי להשתמש בביטוי "בין עבודות" ולעמוד מאחוריו!
  בהצלחה!

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה