ההתחלה

בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי.

במקום לפתח גלי חום, תלותיות, נטייה למצבי רוח או הריון מדומה (את כל אלו פיתחתי בחודש שעבר), החלטתי להיות מובטלת. אני כמובן מעדיפה את המושג "חיפוש עצמי", אבל עם עובדות אין להתווכח, ובסופו של יום - ובפעם הראשונה בחיי הבוגרים - אין לי עבודה.

כשאין לך עבודה, וכשהעבודה שלך נחשבה לסוג של פנאי, אז יש לך פנאי, אבל אין לך הרבה מה לעשות איתו. זו הסיבה שהחלטתי להפוך את הפנאי לעבודה ולהתפנות לעבוד על מה שהצעירים של היום קוראים לו בלוג.

אז זה הבלוג שלי. הוא ילווה אותי בתקופת האבטלה (לימים בוודאי תיזכר כתקופה הכי טובה בחיי) ואתם מוזמנים להתבאס עליי מהמשרד, או להזמין אותי ללאנץ' (זול) באמצע היום, אם אתם מובטלים כמוני. אם אתם משתייכים לקבוצת העל המכונה "פרילאנסרים" אז אתם מוזמנים ללמד אותי דבר או שניים. ובלי קשר, אתם מוזמנים.

נשיקה חיבוק נשיקה חיבוק,
נערה אובדת

תגובות

 1. אמאש'ך שואלת מה זה רסס. (עד היום אין לי מושג מה זה)

  אהלן.

  השבמחק
 2. מאמא לאבס יה!
  נעשה לאנצ' בקרוב, נשיקה חיבוק

  השבמחק
 3. what happend to the 1 liner idea??

  השבמחק
 4. בכל אופן, כאחד שמכיר את הנושא מקרוב, פרילאנסינג סאקס. את כרגע בקבוצת העל מותק!

  השבמחק
 5. זה היה פתיח דורי... חכה תראה

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

אני ויטו ספטפורה