זה ייגמר בדם אמיתי

עד אשר תשוב True Blood אל המסך, עד אשר אפנה זמן למרתון Breaking Bad, עד אשר יגיע "Get Him To The Greek" לישראל - שני אירועי ענק ששווים את תשומת הלב שלי משודרים השבוע לכל דורש.

פאוזה לפרומו של טרו בלאד

כולם ללחוש ביחד איתי: סוקיייייי

הראשון, טקס פרסי הקולנוע של MTV שמשודר הלילה (ומשום מה טרם מעודכן מועד השידור בלוח השידורים הישראלי), לא מאכזב גם בימים של קולנוע קופתי יבש. עזיז אנסרי, קומיקאי עולה ומוצלח, מנחה את הטקס ואם לשפוט על פי הקדימונים השונים ששוחררו לרשת בשבועות האחרונים, צריך להיות מצחיק. הנה כמה עם טום קרוז בתפקיד שהחזיר לו מהכבוד האהוב שהסיינטולוגיה לקחה ממנו - לס גרוסמן מ"רעם טרופי".

                                                        

                                                     
ועוד אחד קטן של אנסרי:
וגם שרה סילברמן תהיה שם! YAY!

הטקס השני הוא "Hip Hop Honors", מאורע שנתי משמח שחולק כבוד לגדולי הז'אנר והשנה, הכבוד כולו שייך לאנשי הדרום החם, או הדירטי סאות' אם אתם דאון עם הלינגו. הטקס הוקלט כבר בשבוע שעבר ואמור להיות משודר ב-VH1 מחר בערב, שעון החוף המזרחי בארה"ב. גם במקרה הזה לוח השידורים הישראלי עוד לא התעדכן, אבל אני מקווה שמהרשתות שהמציאו את הגלובליזציה נוכל לצפות לשידור סימולטני בישראל.

VH1 שחררו כמה קטעים מתוך המופע לצפייה ברשת, אבל אזור הצפייה מוגבל. מה שכן, קרייג רובינסון ("המשרד", "Hot Tub Time Machine") מנחה ואמנים כמו טו לייב קרו, פרינס, ג'רמיין דופרי (?!), מאסטר פי, טימבלנד וכו' מקבלים כבוד מיוחד. מאחר ו-T.I וליל וויין בכלא, לא צפוי מופע מרשים של ממש, אבל תמיד כיף בטקסים האלה. מי יודע, אולי הם ישלחו ברכה מצולמת מחצר המשחקים של הג'וינט. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה