דלג לתוכן הראשי

זה ייגמר בדם אמיתי

עד אשר תשוב True Blood אל המסך, עד אשר אפנה זמן למרתון Breaking Bad, עד אשר יגיע "Get Him To The Greek" לישראל - שני אירועי ענק ששווים את תשומת הלב שלי משודרים השבוע לכל דורש.

פאוזה לפרומו של טרו בלאד

כולם ללחוש ביחד איתי: סוקיייייי

הראשון, טקס פרסי הקולנוע של MTV שמשודר הלילה (ומשום מה טרם מעודכן מועד השידור בלוח השידורים הישראלי), לא מאכזב גם בימים של קולנוע קופתי יבש. עזיז אנסרי, קומיקאי עולה ומוצלח, מנחה את הטקס ואם לשפוט על פי הקדימונים השונים ששוחררו לרשת בשבועות האחרונים, צריך להיות מצחיק. הנה כמה עם טום קרוז בתפקיד שהחזיר לו מהכבוד האהוב שהסיינטולוגיה לקחה ממנו - לס גרוסמן מ"רעם טרופי".

                                                        

                                                     
ועוד אחד קטן של אנסרי:
וגם שרה סילברמן תהיה שם! YAY!

הטקס השני הוא "Hip Hop Honors", מאורע שנתי משמח שחולק כבוד לגדולי הז'אנר והשנה, הכבוד כולו שייך לאנשי הדרום החם, או הדירטי סאות' אם אתם דאון עם הלינגו. הטקס הוקלט כבר בשבוע שעבר ואמור להיות משודר ב-VH1 מחר בערב, שעון החוף המזרחי בארה"ב. גם במקרה הזה לוח השידורים הישראלי עוד לא התעדכן, אבל אני מקווה שמהרשתות שהמציאו את הגלובליזציה נוכל לצפות לשידור סימולטני בישראל.

VH1 שחררו כמה קטעים מתוך המופע לצפייה ברשת, אבל אזור הצפייה מוגבל. מה שכן, קרייג רובינסון ("המשרד", "Hot Tub Time Machine") מנחה ואמנים כמו טו לייב קרו, פרינס, ג'רמיין דופרי (?!), מאסטר פי, טימבלנד וכו' מקבלים כבוד מיוחד. מאחר ו-T.I וליל וויין בכלא, לא צפוי מופע מרשים של ממש, אבל תמיד כיף בטקסים האלה. מי יודע, אולי הם ישלחו ברכה מצולמת מחצר המשחקים של הג'וינט. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

כך התחיל הפוסט הראשון שלי כנערה אובדת: "בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי."

רמז מקדים בעלילה
לחצו פליי והמשיכו לקרוא להאדרת אפקט האמוציונאליות
שנה אחרי, ובסוף החודש אחגוג יום הולדת 30. כבר לא באמת רוצה לקרוא לזה משבר כי אין ספק שבשנה הזאת, מהרגע שהחלטתי לקחת את האבטלה לידיים, רק דברים טובים קרו. לא רק שבסופו של דבר מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם העבודה, גם מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם של רשת, והמסיונרית שבי תמשיך לדחוק בכל מי שפוגש אותי ללמוד לקחת זמן לעצמך, אם באבטלה קצובה ומאוששת מערכות או בפרקי זמן קצרים יותר של כלום.

מאחר ואני בעצמי כבר לא מובטלת בחצי שנה האחרונה, והרגעים האבודים שלי אובדים תחת עומס של חיים…

ההתחלה

בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי.
במקום לפתח גלי חום, תלותיות, נטייה למצבי רוח או הריון מדומה (את כל אלו פיתחתי בחודש שעבר), החלטתי להיות מובטלת. אני כמובן מעדיפה את המושג "חיפוש עצמי", אבל עם עובדות אין להתווכח, ובסופו של יום - ובפעם הראשונה בחיי הבוגרים - אין לי עבודה.
כשאין לך עבודה, וכשהעבודה שלך נחשבה לסוג של פנאי, אז יש לך פנאי, אבל אין לך הרבה מה לעשות איתו. זו הסיבה שהחלטתי להפוך את הפנאי לעבודה ולהתפנות לעבוד על מה שהצעירים של היום קוראים לו בלוג.
אז זה הבלוג שלי. הוא ילווה אותי בתקופת האבטלה (לימים בוודאי תיזכר כתקופה הכי טובה בחיי) ואתם מוזמנים להתבאס עליי מהמשרד, או להזמין אותי ללאנץ' (זול) בא…

אני ויטו ספטפורה

בעונה האחרונה של הסופרנוס, ויטו ספטפורה (ואם לא ראיתם אז אולי כדאי שתברחו מכאן, ועכשיו), הדובי החמוד שכלוא בגוף של הומו בארון, נאלץ לשוב ולעבוד בבניין (והפעם לא רק להשתזף על כסא הנוח באתר ולרדת לגברים זרים עם עלות השחר). זו לא העבודה שמפריעה לו כמו הזמן שלא עובר בחיים החדשים והקונבנציונליים שלו. הוא סופר את הדקות, נמנע בכל כולו מלהסתכל על השעון ולראות מה השעה, מפענח את מצב השמש בשמיים, משוכנע שהגיע הזמן לארוחת הצהריים. רק אז הוא מעז להביט בשעון, רק כדי לגלות שעברה בערך חצי שעה...

גם שונא לעבוד וגם אוהב לאכול - שילוב קטלני. ויטו ספטפורה ו"חבר"
זו לא רק סצנה שונה מאוד בנוף הסופרנוסי, בה אנחנו שומעים את המחשבות של הדמות - שיטה שיוצרי הסופרנוס נמנעו ממנה לרוב והסתפקו במבטים ובסמלים שפתוחים לפרשנויות - זו גם סצנה שכל נערה אובדת, וכל אדם שנתון לשעבוד הקפיטליסטי ולחוקיו יכול להזדהות איתה באופן קורע לב.

השעה היא 10:54 עכשיו. אני יודעת את זה כי אני, בניגוד לויטו, לא עובדת בבניין, אלא מול מחשב עם שעון. השמש שבחוץ לא אומרת לי מאום, כי אני במשרד. זו לא העבודה שמפריעה לי כמו הציפייה הדרוכ…