בשר טחון

אז אם אתם קוראים ותיקים של הבלוג, בוודאי ליוויתם אותי בזמן מרתון "הסופרנוס", מרתון "מאד מן" ושלל המרתונים שאני כה נהנית לערוך (בישיבה, מול הטלוויזיה כמובן). מאז עלתה "אימפריית הפשע" בארה"ב, החלטתי לשמור את כל 12 הפרקים שלה כדי לצפות בהם בלי פגרות וחגי מולד. איכשהו אני תמיד מוצאת קווים מקבילים בין הסדרות שאני רואה לבין אירועים בחיי ויצא כך שאת המרתון הנוכחי ראיתי בזמן שהחלטתי להתנזר מבשר.

אל דאגה, אני לא חוטאת בתסמונת שושנת קהיר, וההבדל בין טלוויזיה למציאות ברור לי, אבל במסגרת השבוע (או שבועיים, נראה איך ילך) הצמחוני שהכרזתי עליו, ובתוספת ההתנזרות שלי מסוכר מסיבות בריאותיות, לא יכולתי שלא למצוא את הקשר המתבקש (ואולי הוא מתבקש רק במוח שלי).

ביום שבת פתחתי את החגיגות עם ארוחת דניס א-לה פלנצ'ה, קינואה וירקות מבושלים, או איך שאני קוראת לזה - אוכל חום (אמא, הכנתי לבד!). כפיצוי, החלטתי להגביר את מינון האלכוהול... לא הכי בריא, אבל היי.. כמה התנזרות יכולה נערה אחת לספוג??!?

ככה רואים סדרה על תקופת היובש!

וככה מוגדר יובש אמיתי...

אני מוכרחה להתוודות שעד כה, כמו חוק היובש, אני לא מוצאת את הגאולה הזאת שמדברים עליה כשמפסיקים לאכול בשר. אני עדיין עייפה עד אין קץ ולא מרגישה קלילה מדי אחרי ארוחות, אבל חוק זה חוק. בוודאי כשאני זו שקובעת אותו.

בלי קשר, ועם, צפיתי בסרטון הזה שמתעד את עבודת האפטר על "אימפריית הפשע", וזה מדהים מה אפשר לעשות כשמרטי סקורסזה מפיק לך סדרה. להנאתכם, בלי ספויילרים.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה