דלג לתוכן הראשי

ג'סטין שיטר

די, באמת שנמאס לי מג'סטין ביבר. בין אם הוא לא יודע מה זה גרמניה, או שהוא מכריז על קים קרדשיאן כעל החברה שלו, או שהוא נתקע עם המצח בדלת מסתובבת, או שהוא נותן נשיקה לאיזו ילדה בת 3 שמזמרת את המילים ההו-כה-מורכבות לשיר ההו-כה-מטופש שלו שגרם לי לאבד את מעט הכבוד שנשאר לי ללודקריס. די. הילד הזה הוא השטן. הוא מה שהיה קורה אם האיש בשחור היה מצליח לעזוב את האי ולחזור לעולם האמיתי. הוא מקור כל הרשע. הוא הוא לוציפר. והוא עושה את הדבר השנוא עלי ביותר בכל תולדות הבידור האמריקאי - הוא מתנהג כפול לגילו. לא, זה לא מגניב שילד שעדיין צריך לבקש רשות מאמא לצאת עם חברים מתנהג כאילו הוא משגל בנות על בסיס קבוע. ואז הוא עושה עוד דבר, שהוא הדבר השני השנוא עלי בכל תולדות הבידור האמריקאי - הוא מדבר כאילו הוא ניגר שגדל בברונקס רק בגלל שהוא מסתובב עם אשר. אם עוד פעם אחת אני אשמע אותו אומר A'aight במקום Alright אני.... אני פשוט אתעצבן עוד יותר. הוויגריות הזאת הולמת אך ורק מחוץ לגבולות ארה"ב ומותרת לעלי ג'י בלבד (וכן, גם לג'יימי קנדי אסור). 


איזה ילד מעצבן!

ואז, כאילו כדי לעלות לי על העצבים העדינים אפילו עוד, הילד המעפן הזה (שאפילו לא ממש יודע לשיר), מועמד לפרסי ה-BET (ערוץ שראשי התיבות שלו הכי מילוליים שאפשר - בלאק אנטרטיינמנט טלוויז'ן!!!) בתור האמן החדש של השנה. איי מין, רילי?!? עזבו את זה שהוא לכאורה עושה אר נ' בי ותנסו להראות לי מעריצה שחומת עור אחת בקהל. 

ועכשיו המקולי קלקין הזה פולש לי לאחד הטקסים האהובים עלי משחר הימים, טקס פרסי הקולנוע של MTV שישודר ב-6 ביוני. בחיית, לא מספיק שלקחו לי את הסדרות האהובות מלוח השידורים, עכשיו אתם עושים לי את זה?


עזיז אנסרי שמנחה את הטקס הוא קומיקאי מוכשר, אבל כל בדיחה עם ביבר הפכה מזמן לשחוקה כמו מחיצת האף של לינדזי לוהאן. וכראייה צירפתי את אחד הקדימונים לטקס בהשתתפות האפרוח המגוחך הזה. אני רק מקווה שבזמן הטקס יצלבו את הדבר הזה חי על הבמה, ואם לא, אז לפחות שיישב בשקט בכיסא שלו.

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

כך התחיל הפוסט הראשון שלי כנערה אובדת: "בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי."

רמז מקדים בעלילה
לחצו פליי והמשיכו לקרוא להאדרת אפקט האמוציונאליות
שנה אחרי, ובסוף החודש אחגוג יום הולדת 30. כבר לא באמת רוצה לקרוא לזה משבר כי אין ספק שבשנה הזאת, מהרגע שהחלטתי לקחת את האבטלה לידיים, רק דברים טובים קרו. לא רק שבסופו של דבר מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם העבודה, גם מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם של רשת, והמסיונרית שבי תמשיך לדחוק בכל מי שפוגש אותי ללמוד לקחת זמן לעצמך, אם באבטלה קצובה ומאוששת מערכות או בפרקי זמן קצרים יותר של כלום.

מאחר ואני בעצמי כבר לא מובטלת בחצי שנה האחרונה, והרגעים האבודים שלי אובדים תחת עומס של חיים…

ההתחלה

בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי.
במקום לפתח גלי חום, תלותיות, נטייה למצבי רוח או הריון מדומה (את כל אלו פיתחתי בחודש שעבר), החלטתי להיות מובטלת. אני כמובן מעדיפה את המושג "חיפוש עצמי", אבל עם עובדות אין להתווכח, ובסופו של יום - ובפעם הראשונה בחיי הבוגרים - אין לי עבודה.
כשאין לך עבודה, וכשהעבודה שלך נחשבה לסוג של פנאי, אז יש לך פנאי, אבל אין לך הרבה מה לעשות איתו. זו הסיבה שהחלטתי להפוך את הפנאי לעבודה ולהתפנות לעבוד על מה שהצעירים של היום קוראים לו בלוג.
אז זה הבלוג שלי. הוא ילווה אותי בתקופת האבטלה (לימים בוודאי תיזכר כתקופה הכי טובה בחיי) ואתם מוזמנים להתבאס עליי מהמשרד, או להזמין אותי ללאנץ' (זול) בא…

אני ויטו ספטפורה

בעונה האחרונה של הסופרנוס, ויטו ספטפורה (ואם לא ראיתם אז אולי כדאי שתברחו מכאן, ועכשיו), הדובי החמוד שכלוא בגוף של הומו בארון, נאלץ לשוב ולעבוד בבניין (והפעם לא רק להשתזף על כסא הנוח באתר ולרדת לגברים זרים עם עלות השחר). זו לא העבודה שמפריעה לו כמו הזמן שלא עובר בחיים החדשים והקונבנציונליים שלו. הוא סופר את הדקות, נמנע בכל כולו מלהסתכל על השעון ולראות מה השעה, מפענח את מצב השמש בשמיים, משוכנע שהגיע הזמן לארוחת הצהריים. רק אז הוא מעז להביט בשעון, רק כדי לגלות שעברה בערך חצי שעה...

גם שונא לעבוד וגם אוהב לאכול - שילוב קטלני. ויטו ספטפורה ו"חבר"
זו לא רק סצנה שונה מאוד בנוף הסופרנוסי, בה אנחנו שומעים את המחשבות של הדמות - שיטה שיוצרי הסופרנוס נמנעו ממנה לרוב והסתפקו במבטים ובסמלים שפתוחים לפרשנויות - זו גם סצנה שכל נערה אובדת, וכל אדם שנתון לשעבוד הקפיטליסטי ולחוקיו יכול להזדהות איתה באופן קורע לב.

השעה היא 10:54 עכשיו. אני יודעת את זה כי אני, בניגוד לויטו, לא עובדת בבניין, אלא מול מחשב עם שעון. השמש שבחוץ לא אומרת לי מאום, כי אני במשרד. זו לא העבודה שמפריעה לי כמו הציפייה הדרוכ…