דלג לתוכן הראשי

Free 99 - Deluxe Edition

בטי ווייט סרבה להנחות את SNL בימיה המוקדמים (של התכנית ושלה) מתוך טענה שהתכנית היא "כל כך ניו יורק ואני כל כך לא", אבל בגיל 88 וחצי, אחרי קמפיין פייסבוק ששכנע אותה ואת היוצר/מפיק לורן מייקלס להיות ניו יורק, ווייט עמדה בראש אחת התכניות הטובות ש-SNL ידעה זה זמן רב.


נתחיל מזה שבשביל ווייט, ולכבוד יום האם שנחגג בארה"ב, חזרו לתכנית טינה פיי, איימי פולר, אנה גסטייר, מאיה רודולף, רייצ'ל דראץ' ולעזאזל - מולי שאנון! שזה כבר שימח אותי כמו ילדה קטנה בג'ימבורי. נמשיך בזה שגם מקגרובר האהוב עליי - שבקרוב יגיע גם בגרסת הסרט שסביר להניח שלא יראה מסך גדול בארץ - חזר לעניינים. נמשיך עוד עם בדיחות ואגינה מטונפות שיוצאות מהפה של בטי ווייט (יודעת קלוריס ליצ'מן שפה מטונף וזיקנה זה סוד ההצלחה האמריקאי). ממשיכים עוד עם Weekend Update מעולה שכלל כמובן את הפינה האהובה עליי "Really? With Seth & Amy" ואת הפינה הלגמרי אהובה עליי "Really? With Seth & Amy & Tina" מה שבכלל עשה לי את היום.

אני יכולה להמשיך כאן עוד מלא, כי באמת שהיתה תכנית מוצלחת, אבל אני אעצור בזה שבנוסף לכל אלה, גם ג'יי זי (האיש האהוב עלי) כיבד את ווייט בנוכחותו ונתן הופעה די רצינית של יותר מ-8 דקות. אחר כך הוא גם הקדיש לווייט את הלהיט המעורער "Young Forever" ובכלל, עצם ההזדמנות לשמוע את בטי ווייט מ"בנות הזהב" אומרת: "גבירותי ורבותי, ג'יי זי!" היה כבר טריט לכשעצמו.

נשיקה חיבוק!!
נערה אובדת

ג'יי זי בהופעה:


ולינק בונוס: הטריילר לסרט SNL החדש: "מקגרובר":עדכון:
כל הלינקים הוסרו, למעט ההופעה של ג'יי זי אבל כאן תוכלו לצפות או להוריד את הפרק כולו

תגובות

 1. תענוג צרוף!
  Jay פשוט ענק!
  ובטי וייט מלכה!

  השבמחק
 2. תודה מתוקה
  הלינקים שעדיין פועלים- מדהימים
  איזה ג'יי זי זה, איזה?!?!
  D

  השבמחק
 3. וואו. קלוריס ליצ'מן. איזה שם מהעבר.

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

כך התחיל הפוסט הראשון שלי כנערה אובדת: "בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי."

רמז מקדים בעלילה
לחצו פליי והמשיכו לקרוא להאדרת אפקט האמוציונאליות
שנה אחרי, ובסוף החודש אחגוג יום הולדת 30. כבר לא באמת רוצה לקרוא לזה משבר כי אין ספק שבשנה הזאת, מהרגע שהחלטתי לקחת את האבטלה לידיים, רק דברים טובים קרו. לא רק שבסופו של דבר מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם העבודה, גם מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם של רשת, והמסיונרית שבי תמשיך לדחוק בכל מי שפוגש אותי ללמוד לקחת זמן לעצמך, אם באבטלה קצובה ומאוששת מערכות או בפרקי זמן קצרים יותר של כלום.

מאחר ואני בעצמי כבר לא מובטלת בחצי שנה האחרונה, והרגעים האבודים שלי אובדים תחת עומס של חיים…

ההתחלה

בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי.
במקום לפתח גלי חום, תלותיות, נטייה למצבי רוח או הריון מדומה (את כל אלו פיתחתי בחודש שעבר), החלטתי להיות מובטלת. אני כמובן מעדיפה את המושג "חיפוש עצמי", אבל עם עובדות אין להתווכח, ובסופו של יום - ובפעם הראשונה בחיי הבוגרים - אין לי עבודה.
כשאין לך עבודה, וכשהעבודה שלך נחשבה לסוג של פנאי, אז יש לך פנאי, אבל אין לך הרבה מה לעשות איתו. זו הסיבה שהחלטתי להפוך את הפנאי לעבודה ולהתפנות לעבוד על מה שהצעירים של היום קוראים לו בלוג.
אז זה הבלוג שלי. הוא ילווה אותי בתקופת האבטלה (לימים בוודאי תיזכר כתקופה הכי טובה בחיי) ואתם מוזמנים להתבאס עליי מהמשרד, או להזמין אותי ללאנץ' (זול) בא…

אני ויטו ספטפורה

בעונה האחרונה של הסופרנוס, ויטו ספטפורה (ואם לא ראיתם אז אולי כדאי שתברחו מכאן, ועכשיו), הדובי החמוד שכלוא בגוף של הומו בארון, נאלץ לשוב ולעבוד בבניין (והפעם לא רק להשתזף על כסא הנוח באתר ולרדת לגברים זרים עם עלות השחר). זו לא העבודה שמפריעה לו כמו הזמן שלא עובר בחיים החדשים והקונבנציונליים שלו. הוא סופר את הדקות, נמנע בכל כולו מלהסתכל על השעון ולראות מה השעה, מפענח את מצב השמש בשמיים, משוכנע שהגיע הזמן לארוחת הצהריים. רק אז הוא מעז להביט בשעון, רק כדי לגלות שעברה בערך חצי שעה...

גם שונא לעבוד וגם אוהב לאכול - שילוב קטלני. ויטו ספטפורה ו"חבר"
זו לא רק סצנה שונה מאוד בנוף הסופרנוסי, בה אנחנו שומעים את המחשבות של הדמות - שיטה שיוצרי הסופרנוס נמנעו ממנה לרוב והסתפקו במבטים ובסמלים שפתוחים לפרשנויות - זו גם סצנה שכל נערה אובדת, וכל אדם שנתון לשעבוד הקפיטליסטי ולחוקיו יכול להזדהות איתה באופן קורע לב.

השעה היא 10:54 עכשיו. אני יודעת את זה כי אני, בניגוד לויטו, לא עובדת בבניין, אלא מול מחשב עם שעון. השמש שבחוץ לא אומרת לי מאום, כי אני במשרד. זו לא העבודה שמפריעה לי כמו הציפייה הדרוכ…