דלג לתוכן הראשי

המשרד

לפני שאתחיל בכלל לכתוב את הפוסט הבא, אדגיש מראש שלא, אני לא פותחת מדור טוויטים. לא כי יש לי משהו נגד תוכן גולשים, אבל עצם העובדה שאני צריכה לקבץ אותו גורמת לי להרגיש כאילו יש לי שתי עבודות, ואחת מספיקה לי.

ובכל זאת, היות והעבודה החדשה שלי מצריכה ממני המון שעות מול המחשב (די מה שעשיתי כשהייתי מובטלת רק עם משרד), העין שלי תופסת פה ושם ציוצים בטוויטר שמעוררים בי הזדהות (וגם כאלה שגורמים לי לחצי נחמה). לכן החלטתי לקבץ את כל הטוויטים המשרדיים שמצאתי - חלקם מאנשים שאני בכלל לא מכירה, אז נעים מאוד אני הילית וגנבתי לכם טוויט - כדי שקול קורבנות הקפיטילזם יישמר לדורות הבאים (שאולי יעלו על פטנט טוב יותר מעבודה).


אילוסטרציה...
ומתחילים!


יש לי רק דבר אחד לומר לך...


כל כך שמח במשרד שלנו...


הנידון: גניבות במשרד


מרטיריות


הקרבה גיאוגרפית

להיות במשרד ולהרגיש בבית

לחיות באשליהולסיום, הטוויט החביב עלי - 
עבודה זה חרא

נשיקה ציוץ נשיקה ציוץ,
נערה אובדת

תגובות

 1. יושבת בסלון עם הרגליים על השולחן, החתול ישן על הגב לידי. מרקו רזמן מתנגן מהמערכת. קוראת את הפוסט ולועסת מאפין שהבאתי מלאבאיט. הכל נשמע מוכר, אנד יט, רחוק... כ"כ רחוק

  השבמחק
 2. קוראת את תגובת המצייצת עידיתפ ומזכירה לה: את גומרת לעצמך את הגב! תחזרי לפינת הישיבה שלך, יש לך כיסא מלכים דממיט, מאקבוק זה לא תירוץ!
  נ.ב #מה.עם.סלט?

  השבמחק
 3. אחות א', אצלך עבודה זה קאסטם מייד... את הכי לאקי. יום יבוא וגם אני אזכה לדה לוקס אדישן של עבודה..

  אחות ב', גרמת לי לחשוב על אוכל... אפילו שזה סלט

  השבמחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

כך התחיל הפוסט הראשון שלי כנערה אובדת: "בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי."

רמז מקדים בעלילה
לחצו פליי והמשיכו לקרוא להאדרת אפקט האמוציונאליות
שנה אחרי, ובסוף החודש אחגוג יום הולדת 30. כבר לא באמת רוצה לקרוא לזה משבר כי אין ספק שבשנה הזאת, מהרגע שהחלטתי לקחת את האבטלה לידיים, רק דברים טובים קרו. לא רק שבסופו של דבר מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם העבודה, גם מצאתי את המקום הטוב שלי בעולם של רשת, והמסיונרית שבי תמשיך לדחוק בכל מי שפוגש אותי ללמוד לקחת זמן לעצמך, אם באבטלה קצובה ומאוששת מערכות או בפרקי זמן קצרים יותר של כלום.

מאחר ואני בעצמי כבר לא מובטלת בחצי שנה האחרונה, והרגעים האבודים שלי אובדים תחת עומס של חיים…

ההתחלה

בסוף החודש אחגוג יום הולדת 29. לכאורה מחכה לי עוד שנה עד שהמשבר הנודע לשמצה יבוא עלי לרעה, אבל תמיד ידעתי שאני מקדימה את זמני. ואולי, הקידמה הטכנולוגית (זו שגרמה לדור שלם לפתח הפרעות קשב וריכוז), או האנטיביוטיקה במוצרי הבשר (זו שגרמה לילדות בנות 11 לפתח שדיים בוגרים מהרגיל), או שינוי האקלים העולמי (זה שגרם לנו לחשוב שמכוניות היברידיות יצילו את כדור הארץ) - הם אלו שגרמו לי להקדים בשנה את משבר גיל ה-30 שלי.
במקום לפתח גלי חום, תלותיות, נטייה למצבי רוח או הריון מדומה (את כל אלו פיתחתי בחודש שעבר), החלטתי להיות מובטלת. אני כמובן מעדיפה את המושג "חיפוש עצמי", אבל עם עובדות אין להתווכח, ובסופו של יום - ובפעם הראשונה בחיי הבוגרים - אין לי עבודה.
כשאין לך עבודה, וכשהעבודה שלך נחשבה לסוג של פנאי, אז יש לך פנאי, אבל אין לך הרבה מה לעשות איתו. זו הסיבה שהחלטתי להפוך את הפנאי לעבודה ולהתפנות לעבוד על מה שהצעירים של היום קוראים לו בלוג.
אז זה הבלוג שלי. הוא ילווה אותי בתקופת האבטלה (לימים בוודאי תיזכר כתקופה הכי טובה בחיי) ואתם מוזמנים להתבאס עליי מהמשרד, או להזמין אותי ללאנץ' (זול) בא…

אני ויטו ספטפורה

בעונה האחרונה של הסופרנוס, ויטו ספטפורה (ואם לא ראיתם אז אולי כדאי שתברחו מכאן, ועכשיו), הדובי החמוד שכלוא בגוף של הומו בארון, נאלץ לשוב ולעבוד בבניין (והפעם לא רק להשתזף על כסא הנוח באתר ולרדת לגברים זרים עם עלות השחר). זו לא העבודה שמפריעה לו כמו הזמן שלא עובר בחיים החדשים והקונבנציונליים שלו. הוא סופר את הדקות, נמנע בכל כולו מלהסתכל על השעון ולראות מה השעה, מפענח את מצב השמש בשמיים, משוכנע שהגיע הזמן לארוחת הצהריים. רק אז הוא מעז להביט בשעון, רק כדי לגלות שעברה בערך חצי שעה...

גם שונא לעבוד וגם אוהב לאכול - שילוב קטלני. ויטו ספטפורה ו"חבר"
זו לא רק סצנה שונה מאוד בנוף הסופרנוסי, בה אנחנו שומעים את המחשבות של הדמות - שיטה שיוצרי הסופרנוס נמנעו ממנה לרוב והסתפקו במבטים ובסמלים שפתוחים לפרשנויות - זו גם סצנה שכל נערה אובדת, וכל אדם שנתון לשעבוד הקפיטליסטי ולחוקיו יכול להזדהות איתה באופן קורע לב.

השעה היא 10:54 עכשיו. אני יודעת את זה כי אני, בניגוד לויטו, לא עובדת בבניין, אלא מול מחשב עם שעון. השמש שבחוץ לא אומרת לי מאום, כי אני במשרד. זו לא העבודה שמפריעה לי כמו הציפייה הדרוכ…