ג'רזילישס

אני לא חושבת שזה צריך להפתיע מישהו שאני צופה אדוקה בג'רזי שור (אני לא מפלה בין תכניות טלוויזיה ודי יש לי זמן לראות את כולן), אבל אם הדבר נפל הרגע כרעם ביום שרב אז אני מתנצלת. בנוסף, האובססיה שלי לסופרנוס בשידורים החוזרים בערוץ 2 היא גם לא סוד,ואם עוד לא יצא לכם לצפות ביצירת המופת המפוקפקת "ג'רזילישס", אז אני מצרפת לכם פה סרטון קטנטן שיעשה לכם היכרות עם החומר:


אני לא נוטה לחשוב בשום צורה שסנוקי היא בחורה מושכת (זאת אומרת, אני יכולה להבין איך גמדה שהיא 90 אחוז ציצים ועשר אחוז פאף יכולה לשרת גבר נאמנה), אבל אני מחבבת אותה ואת המסירות שלה ושל דה סיצ'ואיישן, רוני ופולי לשילוש הקדוש: כביסה, חדר כושר ומכון שיזוף. כמו ש"המצב" היטיב להסביר פעם, כשאתה מתאמן, עובד על השיזוף שלך ולובש בגדים נקיים, אתה נהנה יותר כשאתה בא להרים בחורות זולות בבארים זולים עוד יותר. ואני מרגישה אותו. באמת.

א-מ-מה, לי יש מכונת כביסה בבית, מה שחוסך לי ביקור במכבסה, וגם חדרי כושר אני די מתעבת, אז בניתי לי תכנית אימונים לעצלנים ב-Wii Fit. מה שמשאיר אותי בסופו של יום עם המחסור החמור בסלוני שיזוף בישראל. מה עם ללכת לים, אתם שואלים? כשייקחו משם את החול, אני עונה. וזה מוביל אותי להשלמת השילוש הסיצ'ואיישני הקדוש בעזרת עזרים ביתיים פשוטים, בדיוק כפי שאני אוהבת.

וכך, בכל יום בשלוש לערך קרן אור חזקה חודרת לסלוני ונעלמת סופית בשעה שש. את שלוש השעות האלה אני מבלה על ספה נפתחת המכוונת בזווית מדויקת במה שאני מכנה "זמן שיזוף האבטלה שלי". והראיות, לפניכם:

חברתי הטובה, הקונסולה של Wii

קרן השמש בסלוני

מול החלון על הספה הנפתחת

את המודאגים אני מרגיעה: אין לי כוונה לבנות ציפורניים מפלצתיות ולנפח את השיער שלי למימדי ענק... רק גוון בז' מחמיא בצירוף קרם הגנה... פולניה, בכל זאת. 

נשיקה חיבוק נשיקה חיבוק,
נערה אובדת

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה