תסמונת טורנט

בעודי מבצעת את סבב ההורדות היומי (יום שני: גוסיפ, צ'אק, 24, טרמה), אני מעכלת אט אט את העובדה שעונת ה-sweeps של מאי הולכת לגמור לי על חיי האבטלה. בכל שנה במאי, נערך מדד רייטינג של רשתות השידור האמריקאיות וכולן מתאמצות ממש חזק להפציץ בפרקי מופת. יש עוד תקופות במהלך השנה שבה המדידה הזאת מתבצעת, אבל חודש מאי מסמל את המעבר ללוח שידורי הקיץ והפרידה מהתכניות האהובות.

"Lost". מצד אחד, איזה יופי שנגמר כבר. מצד שני... וואלה?

מאי הוא גם בדרך כלל החודש הזה שבו ברוב הסדרות מתרחש מוות מפתיע, עזיבה דרמטית או זיווג לא צפוי (לא עושה ספוילרים, אבל קחו בחשבון את "אבודים", "גוסיפ גירל", "אחים ואחיות", "V" ו"האנטומיה של גריי" שאני לא צופה בה אז לא באמת אכפת לי).

זה מספיק קשה לחכות שבוע לסדרה שאתה אוהב כשאתה עובד, אז אתם יכולים לתאר לעצמכם שבתור מובטלת, הקושי רק עולה. כבר כתבתי כאן בעבר כמה מבאס להיות מובטל בקיץ בעקבות הסיפור הזה, ומה אפשר לעשות בנידון, אבל מאז חלו התפתחויות נוספות. "Glee" של פוקס חזרה לאוויר לעונת קיץ משמחת, "Treme" של HBO עושה רושם של סדרה אהובה חדשה ולעזאזל, נדמה כאילו תמיד יהיו לי פרקים של "חוק וסדר" להוריד לנצח. "Party Down" המעולה של סטארז כבר בפרק השלישי של העונה השנייה, ואם עוד לא צפיתם בראשונה, זה הזמן (זה כמו בוטנים... תענוג). "True Blood" צריכה לחזור ב-13 ביוני ועונה רביעית כבר בעבודה, אבל לא בטוח שיהיה כיף כמו בהתחלה. "הפמליה" בדרך חזרה ב-27 ביוני שזה משמח באופן חלקי (בהתחשב בזה שעונה 6 היתה צולעת בחלקה הראשון), ביחד עם העונה השנייה של "Hung" שאם צלחתם את הפרק הרע הראשון של העונה הראשונה, בוודאי גיליתם שזו סדרה מעולה!

מה שכן, בין לבין תשאירו מקום לקולנוע. כמה סרטים שבדרך וכמה שיגיעו בקרוב (מי מהם שיגיע קודם למשמר הטורנטים שלי יזכה באהבתי הנצחית ואם כבר, אז שמישהו ישלח אותי לטורנט ראוי של She's Out of My League, כי כבר אין לי סבלנות לחכות!):

אמרתי את זה אז ואומר את זה שוב: "Hot Tub Time Machine" בייבי!מקגרובר, שכבר דיברנו עליו (יורמה טקון מהגנג של אנדי סמברג מביים)
"Get Him To The Greek" - סיפור ההמשך של אלדו סנואו (ראסל ברנד) מ"Forgetting Sara Marshall":"Despicable Me" שנראה חמוד ולא מזיק"Dinner for Schmucks" משלב את החיבה שלי לסטיב קארל עם אהבתי הנצחית לפול ראד (שאוט אאוט לאחות מאיי לאב ג'וש):
ולמרות שבעיני לאונרדו דיקפריו ואלן פייג' הם שני אכלני ראשים עם כישורי משחק מוגבלים, אני בכל זאת מצפה ל"Inception"
כן, אני עוד יכולה להמשיך, אבל במקום זה אתם מוזמנים לעדכן בעצמכם עם לינק הולם לטריילר.

תגובות

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

לפני שנה

ההתחלה

אני ויטו ספטפורה